+38 (097) 593-22-57
Створення лендінгів
В яких випадках потрібне створення односторінкового сайту?
Лендінг – це окремий вид інтернет-ресурсів, який буде давати ефективність тільки в ряді випадків; замовляючи цю послугу, варто це обов'язково розуміти; ось ряд ситуацій, коли Landing Page буде ефективним:
Для продажу одного товару/послуги

Якщо у вас існує УТП (унікальна торгова пропозиція) на конкретний товар за спеціальними цінами, і ви плануєте продати його максимально швидко та вигідно, то лендінгем ідеально підійде для цього

замовити зараз
Збір бази даних телефонів або e-mail

Якщо ви плануєте займатися e-mail розсилкою СМС-розсилкою або контент-марктеингом, вам необхідна власна база даних. Для цього підійде landing page з різними акціями, знижками, купонами

замовити зараз
Просування заходи

Будь-які курси, зустрічі або бізнес-семінари відмінно просуваються за допомогою лендингов

замовити зараз
Створення Landing Page в Хмельницькому

Створення Landing Page в Хмельницькому

Сайт, що складається з однієї сторінки, що використовується для того, щоб донести до відвідувачів інформацію про товар або послугу називають Landing Page. З його допомогою можна надати клієнтові необхідну інформацію, а так само підштовхнути його до покупки даного продукту або замовлення послуги.

Створення Landing Page (Лэндинг Пейдж) означає розробку такої сторінки, в якій все буде ідеально і будуть враховані навіть найдрібніші нюанси. Всі деталі повинні бути підібрані таким чином, щоб цільова аудиторія сприймала її як дійсно якісну сторінку. Необхідно, щоб надана інформація вирішувала проблеми клієнта. Фахівці нашої компанії готові створити для вас такий сайт. В результаті буде розроблено лендінг, з максимально можливою конверсією.

Оцінка ефективності landing page

Односторінкові сайти сьогодні є досить потужним і ефективним способом для залучення нових клієнтів. Додатково ми можемо провести інтеграцію різних платних сервісів, завдяки яким ви зможете відстежити дзвінки. Таке просування онлайн-бізнесу має високу ефективність при невеликій вартості на створення односторінкового сайту.

Що таке хороший лендінг?

Існує кілька основних факторів, які виділяють якісний Landing Page:

Грамотне наповнення. Сторінка повинна містити кілька блоків, кожен з яких буде містити корисну інформацію. У першу чергу варто приділити кілька слів вашої компанії. Далі слід описати послугу або товарну пропозицію. Потім розміщується інформація про те, які умови співпраці ми надаємо. Додатковим аргументом на користь вибору вашої компанії може стати інформація про переваги. Додатковою мотивацією стане інформація, де описана унікальність пропозиції і його обмежений термін дії.

Відсутність зайвих речей. Нав’язлива графіка або стороння інформація не повинна використовуватися на лендингу. Оптимальним варіантом вважається проста сторінка, із зрозумілою структурою.

Розширений функціонал. Лендінг обов’язково повинен містити спеціальні сервіси, за допомогою яких клієнт зможе зробити покупку або оформити замовлення.

Дизайн – один з найважливіших чинників. Головним секретом успіху лендінгу є саме красивий і якісний дизайн. Все це дозволяє створити сприятливе враження і привернути увагу.

Як замовити Лендінг Пейдж в Хмельницькому? Залиште заявку на сайті або телефонуйте за телефоном (097) 593-22-57. Безкоштовна консультація, недорогі за ціною односторінкові сайти, підтримка та супровід проекту в нашому агентстві. Дзвони прямо зараз!

Тепер бізнес - це легко! Бо він онлайн

Хочете замовити сайт зі знижкою?

Зателефонуйте і скажіть слово-пароль: online.ok
і ми даруємо знижку -20% на послуги

Подзвони нам з посмішкою +38 (097) 593-22-57
Напиши нам гарного листа - online.web.ok@gmail.com

X
0/30