+38 (097) 593-22-57
Створення інтернет-магазинів
Дизайн, розробка, просування
Переваги створення інтернет-магазину в Хмельницькому
Магазин будь-якої складності

 

Ми готові взятися за проект і в повній мірі задовольнити всі умови замовника

замовити зараз
Продаюча структура магазину

 

Ми проведемо аналіз конкурентів у вашій ніші і проаналізуємо покупців

замовити зараз
Стильний дизайн магазину

 

Не останнє слово у сучасних тенденціях інтернет-маркетингу залишається за дизайном

замовити зараз
З компаніями будь-яких масштабів

 

Ми співпрацюємо як з невеликими компаніями, так і з великими організаціями

замовити зараз
Просування інтернет-магазину

У нас є величезний досвід просування ресурсів в інтернеті, тому ми раді запропонувати повний комплекс послуг з розкручування сайту з нуля

замовити зараз
Написання контенту для магазину

 

Це необхідний етап для продаючого сайту

замовити зараз
Створення інтернет-магазинів в Хмельницькому

В останні кілька років на території України відзначається зростання ринку інтернет-торгівлі. Тільки за останній рік кількість інтернет-магазинів зросла більш ніж на 60%.

Зараз купівля товарів в інтернеті стає буденним явищем. Настільки помітне зростання говорить про те, що даний напрямок бізнесу є максимально перспективним. Продаж товарів або послуг користувачам глобальної мережі здатна приносити відмінну прибуток для вашого бізнесу. Ми ж готові надати вам сприяння на всіх етапах і створити якісний інтернет-магазин, додатково надавши необхідну консультацію з його просування.

Торгівля в онлайні мало чим відрізняється від звичайного, простого вкладення вільних коштів на даному етапі не досить. Необхідно враховувати особливості і специфіку даного бізнесу, просто наявність онлайн-магазину вже не вважається перевагою. В якості головних чинників для створення УТП (унікальної торгової пропозиції) може служити:

• Наявність найкращої ціни на ринку;

• Пропозиція унікального асортименту товарів;

• Доставка у зручному форматі;

• Інші пропозиції, які виділяють вас серед конкурентів.

Сам же сайт варто сприймати як майданчик для торгівлі. З цієї причини варто відразу виділити ваші переваги, з-за яких користувачеві слід придбати товар саме у вашій компанії, а не звертатися до конкурентів.

Переваги створення інтернет-магазину в Хмельницькому

При створенні інтернет-магазину, варто враховувати аспекти споживчої психології і тренди дизайну. Ми готові запропонувати вам наступні рішення:

• Створення інтернет-магазину будь-якої складності. Ми готові взятися за проект і в повній мірі задовольнити всі умови замовника. Готові запропонувати унікальні на ринку рішення, які будуть продавати вашу продукцію з максимальною вигодою. При необхідності буде розроблений будь функціонал під ваші вимоги.

• Продаюча структура. Ми проведемо аналіз конкурентів у вашій ніші і проаналізуємо покупців. Отримані дані дозволять розробити унікальну структуру, яка в майбутньому зможе виділити ваш проект.

• Стильний дизайн. Не останнє слово у сучасних тенденціях інтернет-маркетингу залишається за дизайном. Ми створюємо унікальний дизайн, без використання шаблонів. Вся робота проводиться з нуля, і ми зможемо вирішити будь-які завдання клієнтів, незважаючи на складність завдання. Користувачі отримають зручний ресурс, на якому можна легко здійснювати покупки.

• Роботи з компаніями будь-яких масштабів. Ми співпрацюємо як з невеликими компаніями, так і з великими організаціями. Ефективність розробленого нами продукту буде максимально високою незалежно від сегменту.

• Просування інтернет-магазину. У нас є величезний досвід просування ресурсів в інтернеті, тому ми раді запропонувати повний комплекс послуг з розкручування сайту з нуля.

На відміну від багатьох конкурентів, ми готові взятися за найскладніші проекти і привести їх до стабільного доходу. Наші продукти виділяються своєю функціональністю і зовнішнім виглядом. Щоб скористатися послугами, просто дзвоните нам по телефону (097) 593-22-57.

Від вас буде потрібно підготовка відповідей на такі питання:

• Бюджет, який ви готові виділити на створення магазину;

• Зовнішній вигляд, який ви хочете отримати;

• Який функціонал повинен бути присутнім на сайті;

• Яку кількість товарів буде розміщено, і як вони будуть додаватися.

Інші питання по створенню інтернет-магазинів в Хмельницькому ми зможемо вирішити при безпосередньому спілкуванні. Чекаємо вас в нашій студії!

Тепер бізнес - це легко! Бо він онлайн

Хочете замовити сайт зі знижкою?

Зателефонуйте і скажіть слово-пароль: online.ok
і ми даруємо знижку -20% на послуги

Подзвони нам з посмішкою +38 (097) 593-22-57
Напиши нам гарного листа - online.web.ok@gmail.com

X
0/30